Toont alle 4 resultaten
5
Roll-In Koeler RIC1760X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.091,20 excl. btw
SKU:
55337
| Bruto/netto gewicht | 288 / 250 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1760 x 994 x 2201.5 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1785 x 1030 x 2350 mm |
| 40 ft containerlading | 13 st |
| GTIN / EAN | 5708181741044 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 1918 / 832 l |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 650 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1600 x 836 x 1810 mm |
| Klimaatklasse | 5 |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Energieverbruik per jaar | 2007.5 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.5 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Roll-In Koeler RIC880X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.260,00 excl. btw
SKU:
55336
| Bruto/netto gewicht | 188 / 155 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 880 x 994 x 2201.5 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 905 x 1030 x 2350 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181741037 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 1005 / 416 l |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Energieverbruik per jaar | 1547.6 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.24 kWh/24h |
| Input vermogen | 330 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 720 x 836 x 1810 mm |
| Merk | Tefcold |
Roll-In Koeler RTC1760X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.678,40 excl. btw
SKU:
55339
| Bruto/netto gewicht | 332 / 276 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1760 x 1082 x 2202 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1785 x 1120 x 2350 mm |
| 40 ft containerlading | 13 st |
| GTIN / EAN | 5708181741068 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 4 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 2070 / 832 l |
| Binnenverlichting | Nee |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Energieverbruik per jaar | 2299.5 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.3 kWh/24h |
| Input vermogen | 650 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1600 x 906 x 1810 mm |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Merk | Tefcold |
Roll-In Koeler RTC880X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.728,00 excl. btw
SKU:
55338
| Bruto/netto gewicht | 205 / 168 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 880 x 1082 x 2202 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 905 x 1120 x 2350 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181741051 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 1089 / 416 l |
| Binnenverlichting | Nee |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Energieverbruik per jaar | 1679 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.6 kWh/24h |
| Input vermogen | 330 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 720 x 906 x 1810 mm |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Merk | Tefcold |