Toont alle 5 resultaten
5
Doorgeefbarkast – 2 deurs FGB138 DDG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.156,00 excl. btw
SKU:
48672
| Bruto/netto gewicht | 148 / 138 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 1380 x 610 x 950 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1460 x 630 x 1100 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181730253 |
| Deur aantal & type | 4 scharnierende glazen en massieve deuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 421 x 434 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 320 / 215 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED Verticaal |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1720 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.71 kWh/24h |
| EEI | 73.5 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 990 x 422 x 794 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koelwerkbank 2 deurs GN1/1 MASTER 2P
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.336,00 excl. btw
SKU:
51338
| Bruto/netto gewicht | 135 / 115 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1300 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181734091 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 2 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 280 / 270 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 527 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.44 kWh/24h |
| EEI | 23.3 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 39 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 840 x 555 x 600 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koelwerkbank 3 deurs GN1/1 MASTER 3P
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.856,00 excl. btw
SKU:
51339
| Bruto/netto gewicht | 169 / 155 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1780 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1875 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181734107 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 3 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 476 / 461 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 637 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.75 kWh/24h |
| EEI | 24.9 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 39 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1320 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koelwerkbank 4 deurs GN1/1 MASTER 4P
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.484,00 excl. btw
SKU:
51341
| Bruto/netto gewicht | 222 / 210 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2260 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2355 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181734121 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 649 / 629 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 915 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.51 kWh/24h |
| EEI | 32.5 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 39 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1800 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |
Staande koeler GN1/1 GUC50
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.389,60 excl. btw
SKU:
68901
| Bruto/netto gewicht | 123 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 484 x 745 x 2100 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 515 x 765 x 2140 mm |
| 40 ft containerlading | 67 st |
| GTIN / EAN | 5708181754860 |
| Deur aantal & type | 1 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 13 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 292 / 228 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2368578 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 329 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.9 kWh/24h |
| EEI | 33.4 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 368 x 580 x 1510 mm |
| Merk | Tefcold |