Toont het enige resultaat
5
Vrieskast consumptie-ijs IC701SC
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 987,20 excl. btw
SKU:
48832
| Bruto/netto gewicht | 115 / 100 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2055 x 630 x 892 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2100 x 750 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181730895 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 670 / 620 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1767663 |
| Energieverbruik per jaar | 1299 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.56 kWh/24h |
| EEI | 47.3 % |
| Input vermogen | 292 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1930 x 510 x 655 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 8 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |