Toont alle 2 resultaten
5
Staande vriezer GN2/1 RF710X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.739,20 excl. btw
SKU:
54301
| Bruto/netto gewicht | 147 / 138 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 740 x 875 x 2090 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 760 x 905 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 39 st |
| GTIN / EAN | 5708181739348 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken grijs |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankmaten | 530×650 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Bruto/netto volume | 559 / 408 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Input vermogen | 380 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 533 x 700 x 1501 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2236483 |
| Energieverbruik per jaar | 1062 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.9 kWh/24h |
| EEI | 30.5 % |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast enkeldeurs GN2/1 XP700BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.760,00 excl. btw
SKU:
47133
| Bruto/netto gewicht | 152 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 740 x 815 x 2085 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 835 x 930 x 2138 mm |
| 40 ft containerlading | 39 st |
| GTIN / EAN | 5708181726669 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 601 / l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1609 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.41 kWh/24h |
| EEI | 43.6 % |
| Input vermogen | 810 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 46 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 590 x 660 x 1380 mm |
| Merk | Tefcold |