Toont alle 5 resultaten
5
Dubbeldeurs vrieskast GN2/1 XP1400BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.312,00 excl. btw
SKU:
47137
| Bruto/netto gewicht | 152 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1480 x 815 x 2085 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1575 x 930 x 2144 mm |
| 40 ft containerlading | 15 st |
| GTIN / EAN | 5708181726683 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 1356 / l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2919 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.9 kWh/24h |
| EEI | 49.4 % |
| Input vermogen | 1000 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1330 x 675 x 1380 mm |
| Merk | Tefcold |
Roll-In Koeler RIC1760X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.091,20 excl. btw
SKU:
55337
| Bruto/netto gewicht | 288 / 250 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1760 x 994 x 2201.5 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1785 x 1030 x 2350 mm |
| 40 ft containerlading | 13 st |
| GTIN / EAN | 5708181741044 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 1918 / 832 l |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 650 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1600 x 836 x 1810 mm |
| Klimaatklasse | 5 |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Energieverbruik per jaar | 2007.5 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.5 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Roll-In Koeler RTC1760X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.678,40 excl. btw
SKU:
55339
| Bruto/netto gewicht | 332 / 276 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1760 x 1082 x 2202 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1785 x 1120 x 2350 mm |
| 40 ft containerlading | 13 st |
| GTIN / EAN | 5708181741068 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 4 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 2070 / 832 l |
| Binnenverlichting | Nee |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Energieverbruik per jaar | 2299.5 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.3 kWh/24h |
| Input vermogen | 650 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1600 x 906 x 1810 mm |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Merk | Tefcold |
Staande vriezer GN2/1 RF1420C
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.744,80 excl. btw
SKU:
66285
| Bruto/netto gewicht | 234 / 224 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1420 x 875 x 2090 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1445 x 905 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181746766 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende dichte scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken grijs |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankmaten | 530×650 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Bruto/netto volume | 1300 / 954 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 600 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1240 x 700 x 1501 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2214736 |
| Energieverbruik per jaar | 3009 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.24 kWh/24h |
| EEI | 48.7 % |
| Merk | Tefcold |
Staande vriezer GN2/1 RF1420X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.916,80 excl. btw
SKU:
54299
| Bruto/netto gewicht | 234 / 224 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1420 x 875 x 2090 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1445 x 905 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181739331 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende dichte scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken grijs |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankmaten | 530×650 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Bruto/netto volume | 1300 / 954 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 480 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1240 x 700 x 1501 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2236619 |
| Energieverbruik per jaar | 1763 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.83 kWh/24h |
| EEI | 28.6 % |
| Merk | Tefcold |