Toont alle 4 resultaten
5
Koelwerkbank – Bakkerij 60/40 (BAK 2P) BK210
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.468,00 excl. btw
SKU:
17843
| Bruto/netto gewicht | 131 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1510 x 800 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1550 x 840 x 920 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181363031 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 18 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 400 x 600 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 428 / 268 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2609911 |
| Energieverbruik per jaar | 642 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.76 kWh/24h |
| EEI | 25.94 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 38 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 945 x 680 x 565 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelwerkbank – Bakkerij 60/40 (BAK 3P) BK310
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.742,40 excl. btw
SKU:
17846
| Bruto/netto gewicht | 170 / 152 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 2020 x 800 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2050 x 840 x 920 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181363055 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 18 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 400 x 600 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 635 / 410 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2609940 |
| Energieverbruik per jaar | 1000 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.74 kWh/24h |
| EEI | 35.2 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 38 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1455 x 680 x 565 mm |
| Merk | Tefcold |
Staande koeler GN1/1 GUC50
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.389,60 excl. btw
SKU:
68901
| Bruto/netto gewicht | 123 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 484 x 745 x 2100 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 515 x 765 x 2140 mm |
| 40 ft containerlading | 67 st |
| GTIN / EAN | 5708181754860 |
| Deur aantal & type | 1 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 13 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 292 / 228 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2368578 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 329 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.9 kWh/24h |
| EEI | 33.4 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 368 x 580 x 1510 mm |
| Merk | Tefcold |
Staande vriezer GN1/1 GUF50
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.624,80 excl. btw
SKU:
68898
| Bruto/netto gewicht | 123 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 484 x 745 x 2100 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 515 x 765 x 2140 mm |
| 40 ft containerlading | 67 st |
| GTIN / EAN | 5708181754846 |
| Deur aantal & type | 1 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 13 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 292 / 228 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2368611 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1449 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.97 kWh/24h |
| EEI | 55.8 % |
| Input vermogen | 380 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 368 x 580 x 1510 mm |
| Merk | Tefcold |