Toont alle 4 resultaten
R290
Displayvrieskast FSF176VH B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.678,40 excl. btw
SKU:
71793
| Bruto/netto gewicht | 97 / 88 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 435 x 531 x 2016 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 500 x 585 x 2180 mm |
| 40 ft containerlading | 96 st |
| GTIN / EAN | 5708181761615 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken |
| Plankmaten | 335 x 265 mm |
| Temperatuurbereik | -23 tot -12 °C |
| Bruto/netto volume | 190 / 113 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 75 g |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Input vermogen | 800 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 56 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 357 x 362 x 1410 mm |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.39 m² |
| Type kap | L-vorm |
| Klimaatklasse | 7 |
| Zwenkwielen | 4 wielen |
| Binnenverlichting | LED Verticaal |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 2600390 |
| Energieverbruik per jaar | 3432.46 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.404 kWh/24h |
| EEI | 63.2 % |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige vatenkoeler, machine links SFK-4EL+
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.704,00 excl. btw
SKU:
69073
| Bruto/netto gewicht | 77.5 / 68 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 880 x 580 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 920 x 610 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 96 st |
| GTIN / EAN | 5708181755447 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 205 / 198 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Input vermogen | 200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 41 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 515 x 500 x 735 mm |
| 20l KEG | 4 st |
| 50l KEG | 1 st |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige vatenkoeler, machine rechts SFK-4E+
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.704,00 excl. btw
SKU:
69278
| Bruto/netto gewicht | 77.5 / 68 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 880 x 580 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 920 x 610 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 96 st |
| GTIN / EAN | 5708181755881 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 205 / 198 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Input vermogen | 200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 41 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 515 x 500 x 735 mm |
| 20l KEG | 4 st |
| 50l KEG | 1 st |
| Merk | Tefcold |
Schepijs toog DOLCE VITA 4
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.346,40 excl. btw
SKU:
20324
| Bruto/netto gewicht | 99 / 78 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit / lichtblauw |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 654 x 665 x 1030 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 740 x 715 x 1117 mm |
| 40 ft containerlading | 96 st |
| GTIN / EAN | 5708181617530 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | l |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 807 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.21 kWh/24h |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |