Toont het enige resultaat
100 g
Geventileerde koeltoonbank SPID130
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.394,40 excl. btw
SKU:
51975
| Bruto/netto gewicht | 206 / 171 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9003 |
| Externe maat (BxDxH) | 1265 x 960 x 1235 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1405 x 1065 x 1230 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181735906 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 0.95 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 2409 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.6 kWh/24h |
| Input vermogen | 572 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1220 x 670 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 3 x GN1/1 st |
| Merk | Tefcold |