Toont alle 3 resultaten
150 g
Multideck – Laag open front ODC60
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.301,60 excl. btw
SKU:
16032
| Bruto/netto gewicht | 110 / 98 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Staal met kunststof coating |
| Binnenafwerking | Witte epoxy |
| Externe maat (BxDxH) | 640 x 640 x 1540 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 710 x 1760 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181212339 |
| Maten onderste plank | 530 x 335 |
| Deur aantal & type | |
| Plankmaten | 515 * 286 / 336 |
| Planken aantal & type | 2 kantelend |
| Totaal displaygebied | 0.44 m² |
| Temperatuurbereik | +5 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 192 / 161 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 662781 |
| Energieverbruik per jaar | 3249 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.9 kWh/24h |
| EEI | 53.7 % |
| Input vermogen | 1370 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 545 x 470 x 870 mm |
| Merk | Tefcold |
Multideck – Laag open front ODC60 BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.405,60 excl. btw
SKU:
31493
| Bruto/netto gewicht | 110 / 98 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 640 x 640 x 1540 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 710 x 1760 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181990503 |
| Maten onderste plank | 530 x 335 |
| Deur aantal & type | |
| Plankmaten | 515 * 286 / 336 |
| Planken aantal & type | 2 kantelend |
| Totaal displaygebied | 0.44 m² |
| Temperatuurbereik | +5 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 192 / 161 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 662781 |
| Energieverbruik per jaar | 3249 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.9 kWh/24h |
| EEI | 53.7 % |
| Input vermogen | 1370 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 545 x 470 x 870 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriesvitrine UPD400-F
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.499,20 excl. btw
SKU:
31540
| Bruto/netto gewicht | 225 / 203 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 650 x 650 x 1950 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 720 x 720 x 2030 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181365059 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 150 kg/m² |
| Plankmaten | 530 x 417 |
| Planken aantal & type | 5 glazen planken + basis |
| Totaal displaygebied | 1.95 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 364 / 248 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | 4 x LED, verticaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 543903 |
| Energieverbruik per jaar | 8582 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.51 kWh/24h |
| EEI | 47.4 % |
| Input vermogen | 1000 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 588 x 516 x 1200 mm |
| Merk | Tefcold |