Toont alle 4 resultaten
2 x 149 g
Lage wandkoeler MCB200 Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.356,00 excl. btw
SKU:
49525
| Bruto/netto gewicht | 277 / 225 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1935 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1995 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181732332 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.65 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1791210 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.71 kWh/24h |
| EEI | 55.5 % |
| Input vermogen | 1200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 440 x 830 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler MCB200 Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.596,00 excl. btw
SKU:
49526
| Bruto/netto gewicht | 277 / 225 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1935 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1995 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181732349 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.65 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1791210 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.71 kWh/24h |
| EEI | 55.5 % |
| Input vermogen | 1200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 440 x 830 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |
Multideckkoeler, supermarkt PC2500B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.768,80 excl. btw
SKU:
47451
| Bruto/netto gewicht | 500 / 440 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 2560 x 740 x 2050 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2610 x 762 x 2256 mm |
| 40 ft containerlading | 12 st |
| GTIN / EAN | 5708181726881 |
| Deur aantal & type | 4 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 160 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 5 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 5.13 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 2585 / 1529 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 6 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1548723 |
| Energieverbruik per jaar | 3723 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.2 kWh/24h |
| EEI | 14.5 % |
| Input vermogen | 1060 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2500 x 450 x 1540 mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte multideck (CRON BK) MCB200
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.356,00 excl. btw
SKU:
45587
| Bruto/netto gewicht | 380 / 300 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1937 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2040 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181722289 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 2.37 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1020 / 870 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1470427 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 7455 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 20.42 kWh/24h |
| EEI | 60.5 % |
| Input vermogen | 1490 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 436 x 1250 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |