Toont alle 2 resultaten
60 g
Diepvrieskist ST160
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 471,20 excl. btw
SKU:
16281
| Bruto/netto gewicht | 43 / 35 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 550 x 630 x 930 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 655 x 600 x 955 mm |
| 40 ft containerlading | 156 st |
| GTIN / EAN | 5708181002510 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 115 / 105 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 947891 |
| Energieverbruik per jaar | 420 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.15 kWh/24h |
| EEI | 35.4 % |
| Input vermogen | 80 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 435 x 435 x 755 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Indeelsysteem | Geen |
| Aantal scheiders | 0 st |
| Merk | Tefcold |
Vatenkoeler CKC2
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 908,00 excl. btw
SKU:
15873
| Bruto/netto gewicht | 58 / 53 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 555 x 590 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 600 x 620 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 114 st |
| GTIN / EAN | 5708181361884 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 99 / 98 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 99011 |
| Energieverbruik per jaar | 701 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.92 kWh/24h |
| EEI | 34.3 % |
| Input vermogen | 160 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 270 x 500 x 730 mm |
| 20l KEG | 2 st |
| 50l KEG | 0 st |
| Merk | Tefcold |