Toont het enige resultaat
61 g
Medische vriezer SE30-45
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 787,20 excl. btw
SKU:
16186
| Bruto/netto gewicht | 76 / 71 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1284 x 705 x 945 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1350 x 710 x 990 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181002640 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -45 tot -5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 330 / 323 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 61 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1880 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.15 kWh/24h |
| Input vermogen | 500 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1120 x 440 x 705 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 1 Draadmand, wit |
| Merk | Tefcold |