Toont alle 7 resultaten
80 g
Barkast met glas deuren (FGB240/125V) TBC2G 125B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.756,00 excl. btw
SKU:
45603
| Bruto/netto gewicht | 98 / 86 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1255 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1295 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 58 st |
| GTIN / EAN | 5708181722449 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 312 / 204 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1665355 |
| Energieverbruik per jaar | 1369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.75 kWh/24h |
| EEI | 24.6 % |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 920 x 460 x 737 mm |
| Merk | Tefcold |
Barkast met glas deuren (FGB251/145V) TBC2G 145B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.824,00 excl. btw
SKU:
45605
| Bruto/netto gewicht | 109 / 96 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1455 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1495 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 56 st |
| GTIN / EAN | 5708181722463 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 380 / 261 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1120 x 460 x 737 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1527968 |
| Energieverbruik per jaar | 1368 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.75 kWh/24h |
| EEI | 22.4 % |
| Merk | Tefcold |
Barkast met glas deuren (FGB340/177V) TBC3G 177B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.136,00 excl. btw
SKU:
45607
| Bruto/netto gewicht | 140 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1775 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1815 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 40 st |
| GTIN / EAN | 5708181722487 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 489 / 305 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1440 x 460 x 737 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1655745 |
| Energieverbruik per jaar | 1561 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.28 kWh/24h |
| EEI | 24.1 % |
| Merk | Tefcold |
Barkast met volle deuren (FGB240/125) TBC2 125B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.568,00 excl. btw
SKU:
45602
| Bruto/netto gewicht | 86 / 74 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1255 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1295 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 58 st |
| GTIN / EAN | 5708181722432 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 312 / 204 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1853138 |
| Energieverbruik per jaar | 1343 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.68 kWh/24h |
| EEI | 58.1 % |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 920 x 460 x 737 mm |
| Merk | Tefcold |
Barkast met volle deuren (FGB251/145) TBC2 145B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.624,00 excl. btw
SKU:
45604
| Bruto/netto gewicht | 97 / 83 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1455 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1495 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 56 st |
| GTIN / EAN | 5708181722456 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 380 / 261 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1120 x 460 x 737 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1455817 |
| Energieverbruik per jaar | 1356 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.72 kWh/24h |
| EEI | 55.2 % |
| Merk | Tefcold |
Barkast met volle deuren (FGB340/177) TBC3 177B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.864,00 excl. btw
SKU:
45606
| Bruto/netto gewicht | 117 / 100 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1775 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1815 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 40 st |
| GTIN / EAN | 5708181722470 |
| Deur aantal & type | 3 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Planken aantal & type | 6 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 489 / 305 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1559922 |
| Energieverbruik per jaar | 1587 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.35 kWh/24h |
| EEI | 56.2 % |
| Input vermogen | 370 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1440 x 460 x 737 mm |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast met twee niveaus TD500
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.576,00 excl. btw
SKU:
45261
| Bruto/netto gewicht | 157 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1210 x 790 x 1213 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1300 x 885 x 1280 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 5708181720353 |
| Temperatuurbereik | -21 tot -15 °C |
| Bruto/netto volume | 450 / 408 l |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Input vermogen | 650 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 1429554 |
| Energieverbruik per jaar | 2612 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.16 kWh/24h |
| EEI | 75 % |
| Dekselnummer en -type | 4 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 10 Draadmanden, wit |
| Aantal scheiders | 10 st |
| Merk | Tefcold |