Toont alle 2 resultaten
80 g
Diepvrieskist FR405 SL
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 564,00 excl. btw
SKU:
16173
| Bruto/netto gewicht | 67 / 62 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1284 x 700 x 945 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1370 x 710 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181017125 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 385 / 377 l |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Koelmiddel | R600a |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1120814 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 703.72 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.93 kWh/24h |
| EEI | 34.9 % |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1160 x 480 x 725 mm |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koeltoonbank SPID100
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.984,80 excl. btw
SKU:
51973
| Bruto/netto gewicht | 180 / 164 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9003 |
| Externe maat (BxDxH) | 1025 x 960 x 1235 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1155 x 1065 x 1230 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 5708181735890 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 0.76 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 2081 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.7 kWh/24h |
| Input vermogen | 565 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 960 x 670 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 2 x GN1/1 st |
| Merk | Tefcold |