Toont alle 6 resultaten
80 g
Antraciet supermarktkoeler/-vriezer TWIN HEAD A-CF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.516,00 excl. btw
SKU:
17337
| Bruto/netto gewicht | 125 / 85 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7016 |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1470 x 812 x 915 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1530 x 1000 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181212612 |
| Totaal displaygebied | 0.65 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +15 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 425 / 334 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 445616 |
| Energieverbruik per jaar | 1496 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.1 kWh/24h |
| EEI | 34 % |
| Input vermogen | 267 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 46 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1190 x 605 x 620 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Aantal scheiders | 3 st |
| Merk | Tefcold |
Antraciet supermarktvriezer TWIN HEAD A-F
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.413,60 excl. btw
SKU:
17335
| Bruto/netto gewicht | 125 / 85 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7016 |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1470 x 812 x 915 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1530 x 1000 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181212599 |
| Totaal displaygebied | 0.65 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 425 / 334 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 445616 |
| Energieverbruik per jaar | 1496 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.1 kWh/24h |
| EEI | 34 % |
| Input vermogen | 267 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 46 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1190 x 605 x 620 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Aantal scheiders | 3 st |
| Merk | Tefcold |
Supermarktkoeler/-vriezer TWIN HEAD-CF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.497,60 excl. btw
SKU:
16323
| Bruto/netto gewicht | 125 / 85 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1470 x 812 x 915 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1530 x 1000 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181212315 |
| Totaal displaygebied | 0.65 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +15 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 425 / 334 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 445616 |
| Energieverbruik per jaar | 1496 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.1 kWh/24h |
| EEI | 34 % |
| Input vermogen | 267 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 46 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1190 x 605 x 620 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Aantal scheiders | 3 st |
| Merk | Tefcold |
Supermarktvriezer TWIN HEAD-F
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.413,60 excl. btw
SKU:
16324
| Totaal displaygebied | 0.65 m² |
|---|---|
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Aantal scheiders | 3 st |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 425 / 334 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 445616 |
| Energieverbruik per jaar | 1496 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.1 kWh/24h |
| EEI | 34 % |
| Input vermogen | 267 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 46 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1190 x 605 x 620 mm |
| Bruto/netto gewicht | 125 / 85 kg |
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1470 x 812 x 915 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1530 x 1000 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181221942 |
| Merk | Tefcold |
Zwarte supermarktkoeler/-vriezer TWIN HEAD B-CF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.516,00 excl. btw
SKU:
17338
| Bruto/netto gewicht | 125 / 85 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1470 x 812 x 915 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1530 x 1000 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181212629 |
| Totaal displaygebied | 0.65 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +15 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 425 / 334 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 445616 |
| Energieverbruik per jaar | 1496 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.1 kWh/24h |
| EEI | 34 % |
| Input vermogen | 267 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 46 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1190 x 605 x 620 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Aantal scheiders | 3 st |
| Merk | Tefcold |
Zwarte supermarktvriezer TWIN HEAD B-F
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.413,60 excl. btw
SKU:
17336
| Bruto/netto gewicht | 125 / 85 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1470 x 812 x 915 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1530 x 1000 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181212605 |
| Totaal displaygebied | 0.65 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 425 / 334 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 445616 |
| Energieverbruik per jaar | 1496 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.1 kWh/24h |
| EEI | 34 % |
| Input vermogen | 267 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 46 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1190 x 605 x 620 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Aantal scheiders | 3 st |
| Merk | Tefcold |