Toont alle 2 resultaten
80 g
Displayvrieskast met twee niveaus TD500
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.576,00 excl. btw
SKU:
45261
| Bruto/netto gewicht | 157 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1210 x 790 x 1213 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1300 x 885 x 1280 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 5708181720353 |
| Temperatuurbereik | -21 tot -15 °C |
| Bruto/netto volume | 450 / 408 l |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Input vermogen | 650 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 1429554 |
| Energieverbruik per jaar | 2612 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.16 kWh/24h |
| EEI | 75 % |
| Dekselnummer en -type | 4 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 10 Draadmanden, wit |
| Aantal scheiders | 10 st |
| Merk | Tefcold |
Ijsblokjesmachine TC57
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.576,80 excl. btw
SKU:
43620
| Bruto/netto gewicht | 55.6 / 48.15 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 500 x 580 x 895 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 555 x 635 x 965 mm |
| 40 ft containerlading | 144 st |
| GTIN / EAN | 5708181711092 |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voetjes en poten |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Input vermogen | 650 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit ijsproductie | 57 kg/24h |
| Capaciteit ijscontainer | 28 kg |
| Afmeting ijsblokjes | 31 x 35 x 31 (18g) mm |
| Waterverbruik | 115.2 l/24h |
| Merk | Tefcold |