Toont alle 5 resultaten
95 g
Koelwerkbank – Bakkerij 60/40 (BAK 3P) BK310
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.742,40 excl. btw
SKU:
17846
| Bruto/netto gewicht | 170 / 152 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 2020 x 800 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2050 x 840 x 920 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181363055 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 18 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 400 x 600 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 635 / 410 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2609940 |
| Energieverbruik per jaar | 1000 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.74 kWh/24h |
| EEI | 35.2 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 38 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1455 x 680 x 565 mm |
| Merk | Tefcold |
Pizzatafel GN1/1 PT1200
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.740,80 excl. btw
SKU:
17823
| Bruto/netto gewicht | 253 / 243 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1510 x 800 x 1000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1550 x 840 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181363451 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankmaten | 400 x 600 mm |
| Planken aantal & type | 14 geleiders voor pizzaplaten |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 390 / 370 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 99132 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 847 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.32 kWh/24h |
| EEI | 33.5 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1052 x 630 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Pizzatafel GN1/1 PT1300
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.867,20 excl. btw
SKU:
17834
| Bruto/netto gewicht | 328 / 318 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 2045 x 800 x 1000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2050 x 840 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181363499 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankmaten | 400 x 600 mm |
| Planken aantal & type | 21 geleiders voor pizzaplaten |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 580 / 565 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 99140 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1332 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.65 kWh/24h |
| EEI | 45.5 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1562 x 630 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Pizzatafel GN1/1 PT1310
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.005,60 excl. btw
SKU:
17826
| Bruto/netto gewicht | 330 / 320 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 2045 x 800 x 1000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2050 x 840 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181363536 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankmaten | 400 x 600 mm |
| Planken aantal & type | 14 geleiders voor pizzaplaten |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 390 / 370 l |
| Voetjes / poten | 8 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 99149 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 880 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.41 kWh/24h |
| EEI | 34.8 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1052 x 630 x 589 mm |
| Laden | 7 deegladen st |
| Merk | Tefcold |
Saladette-koelwerkbank GN1/1 SS8300
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.954,40 excl. btw
SKU:
31547
| Bruto/netto gewicht | 201 / 191 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 2020 x 800 x 1080 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2050 x 840 x 1150 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181364175 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 400 x 600 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 520 / 497 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1168 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.2 kWh/24h |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1562 x 630 x 589 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Merk | Tefcold |