Toont alle 4 resultaten
95 g
Koelwerkbank GN1/1 CK7210X1SP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.388,80 excl. btw
SKU:
54290
| Bruto/netto gewicht | 122 / 112 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 700 x 960 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1390 x 730 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181739270 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken grijs |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 238 / 190 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 38 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 799 x 580 x 564 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Slot | Nee |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 2042937 |
| Energieverbruik per jaar | 376 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.03 kWh/24h |
| EEI | 16.5 % |
| Merk | Tefcold |
Koelwerkbank GN1/1 CK7220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.547,20 excl. btw
SKU:
51584
| Bruto/netto gewicht | 122 / 112 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 700 x 960 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1390 x 730 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181735104 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 1 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 282 / 272 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 87958 |
| Energieverbruik per jaar | 723 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.98 kWh/24h |
| EEI | 31.2 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 902 x 530 x 589 mm |
| Laden | 2 GN1/1 laden st |
| Merk | Tefcold |
Koelwerkbank GN1/1 CK7240
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.834,40 excl. btw
SKU:
17678
| Bruto/netto gewicht | 122 / 112 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 700 x 960 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1390 x 730 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181363277 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | – |
| Planken aantal & type | – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 282 / 272 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 98981 |
| Energieverbruik per jaar | 723 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.98 kWh/24h |
| EEI | 31.2 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 902 x 530 x 589 mm |
| Laden | 4 GN1/1 laden st |
| Merk | Tefcold |
Toonbankkoeler GN1/1 CK7210G
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.258,40 excl. btw
SKU:
17721
| Bruto/netto gewicht | 122 / 112 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 700 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1405 x 750 x 900 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181363215 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 282 / 272 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1928782 |
| Energieverbruik per jaar | 745 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.04 kWh/24h |
| EEI | 18.5 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 902 x 530 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |