Toont alle 2 resultaten
95 g
Backbar koeler CBC210
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.132,00 excl. btw
SKU:
15851
| Bruto/netto gewicht | 123 / 118 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 1462 x 513 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1540 x 580 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 60 st |
| GTIN / EAN | 5708181360337 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 SS304 planken |
| Plankkleur | SS304 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 290 / 277 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 97429 |
| Energieverbruik per jaar | 858 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.35 kWh/24h |
| EEI | 35.3 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1082 x 415 x 760 mm |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler CBC210G (SG2)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.210,40 excl. btw
SKU:
15850
| Bruto/netto gewicht | 123 / 118 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 1462 x 513 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1540 x 580 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 60 st |
| GTIN / EAN | 5708181360184 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 SS304 planken |
| Plankkleur | SS304 |
| Totaal displaygebied | 0.56 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 290 / 277 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 544157 |
| Energieverbruik per jaar | 1159 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.18 kWh/24h |
| EEI | 24.8 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1082 x 415 x 760 mm |
| Merk | Tefcold |