Toont alle 5 resultaten
95 g
Koelwerkbank GN1/1 CK7310/-SP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.516,80 excl. btw
SKU:
17687
| Bruto/netto gewicht | 162 / 152 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1795 x 700 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1825 x 730 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181363338 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 417 / 402 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 98972 |
| Energieverbruik per jaar | 894 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.45 kWh/24h |
| EEI | 33.1 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1337 x 530 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelwerkbank GN1/1 CK7340
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.084,00 excl. btw
SKU:
51586
| Bruto/netto gewicht | 162 / 152 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1795 x 700 x 960 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1825 x 730 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181735111 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 1 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 417 / 402 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 98961 |
| Energieverbruik per jaar | 894 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.45 kWh/24h |
| EEI | 33.1 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1337 x 530 x 589 mm |
| Laden | 4 GN1/1 laden st |
| Merk | Tefcold |
Koelwerkbank GN1/1 CK7360
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.316,00 excl. btw
SKU:
17692
| Bruto/netto gewicht | 162 / 152 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1795 x 700 x 960 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1825 x 730 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181363352 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | – |
| Planken aantal & type | – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 417 / 402 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 98972 |
| Energieverbruik per jaar | 894 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.45 kWh/24h |
| EEI | 33.1 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1337 x 530 x 589 mm |
| Laden | 6 GN1/1 laden st |
| Merk | Tefcold |
Koelwerkbank GN1/1 GC73
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.200,80 excl. btw
SKU:
16440
| Bruto/netto gewicht | 151 / 134 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 1795 x 700 x 960 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1830 x 750 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181362119 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 417 / 402 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 107257 |
| Energieverbruik per jaar | 894 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.45 kWh/24h |
| EEI | 33.1 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1337 x 530 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Toonbankkoeler GN1/1 CK7310G
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.509,60 excl. btw
SKU:
17724
| Bruto/netto gewicht | 162 / 152 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1795 x 700 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1830 x 750 x 900 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181363291 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 417 / 402 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1930622 |
| Energieverbruik per jaar | 1141 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.13 kWh/24h |
| EEI | 25.1 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1337 x 530 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |