Toont alle 10 resultaten
95 g
Backbar koeler CBC210
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.132,00 excl. btw
SKU:
15851
| Bruto/netto gewicht | 123 / 118 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 1462 x 513 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1540 x 580 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 60 st |
| GTIN / EAN | 5708181360337 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 SS304 planken |
| Plankkleur | SS304 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 290 / 277 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 97429 |
| Energieverbruik per jaar | 858 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.35 kWh/24h |
| EEI | 35.3 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1082 x 415 x 760 mm |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler CBC210G (SG2)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.210,40 excl. btw
SKU:
15850
| Bruto/netto gewicht | 123 / 118 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 1462 x 513 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1540 x 580 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 60 st |
| GTIN / EAN | 5708181360184 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 SS304 planken |
| Plankkleur | SS304 |
| Totaal displaygebied | 0.56 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 290 / 277 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 544157 |
| Energieverbruik per jaar | 1159 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.18 kWh/24h |
| EEI | 24.8 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1082 x 415 x 760 mm |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler CBC310
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.400,80 excl. btw
SKU:
15854
| Bruto/netto gewicht | 143 / 138 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 2002 x 513 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2060 x 580 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 5708181360191 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | SS304 |
| Planken aantal & type | 6 SS304 planken |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 460 / 442 l |
| Voetjes / poten | 8 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 97442 |
| Energieverbruik per jaar | 1040 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.85 kWh/24h |
| EEI | 37.5 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1622 x 415 x 760 mm |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler CBC310G (SG3)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.471,20 excl. btw
SKU:
15853
| Bruto/netto gewicht | 143 / 138 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 2002 x 513 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2060 x 580 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 5708181360207 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 SS304 planken |
| Plankkleur | SS304 |
| Totaal displaygebied | 0.84 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 460 / 442 l |
| Voetjes / poten | 8 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 544161 |
| Energieverbruik per jaar | 1386 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.8 kWh/24h |
| EEI | 25.2 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1622 x 415 x 760 mm |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler CBC410
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.748,00 excl. btw
SKU:
15858
| Bruto/netto gewicht | 172 / 167 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 2542 x 513 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2650 x 580 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181360382 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 8 SS304 planken |
| Plankkleur | SS304 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 630 / 605 l |
| Voetjes / poten | 10 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 97455 |
| Energieverbruik per jaar | 1160 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.18 kWh/24h |
| EEI | 37.3 % |
| Input vermogen | 350 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2162 x 415 x 760 mm |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler CBC410G (SG4)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.815,20 excl. btw
SKU:
15857
| Bruto/netto gewicht | 172 / 167 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 2542 x 513 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2650 x 580 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181361020 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 8 SS304 planken |
| Plankkleur | SS304 |
| Totaal displaygebied | 1.12 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 630 / 605 l |
| Voetjes / poten | 10 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 544170 |
| Energieverbruik per jaar | 1489 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.08 kWh/24h |
| EEI | 24 % |
| Input vermogen | 320 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2162 x 415 x 760 mm |
| Merk | Tefcold |
Vatenkoeler CKC4
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.037,60 excl. btw
SKU:
15875
| Bruto/netto gewicht | 74 / 69 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 880 x 590 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 925 x 620 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 86 st |
| GTIN / EAN | 5708181361631 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 190 / 189 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 99020 |
| Energieverbruik per jaar | 774 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.12 kWh/24h |
| EEI | 34 % |
| Input vermogen | 240 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 520 x 500 x 730 mm |
| 20l KEG | 4 st |
| 50l KEG | 1 st |
| Merk | Tefcold |
Vatenkoeler CKC6
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.141,60 excl. btw
SKU:
15877
| Bruto/netto gewicht | 86 / 81 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 1110 x 590 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1200 x 620 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 74 st |
| GTIN / EAN | 5708181360955 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 268 / 267 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Koelmiddel | R600a |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 99027 |
| Energieverbruik per jaar | 792 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.17 kWh/24h |
| EEI | 32 % |
| Input vermogen | 240 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 735 x 500 x 730 mm |
| 20l KEG | 6 st |
| 50l KEG | 1 st |
| Merk | Tefcold |
Vatenkoeler CKC8
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.311,20 excl. btw
SKU:
15879
| Bruto/netto gewicht | 96 / 91 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 1350 x 590 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 620 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181360344 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 362 / 359 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Koelmiddel | R600a |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 99041 |
| Energieverbruik per jaar | 920 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.52 kWh/24h |
| EEI | 34 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 990 x 500 x 730 mm |
| 20l KEG | 8 st |
| 50l KEG | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Zwarte koeltoonbank VEL960B (EUROMINI)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.832,00 excl. btw
SKU:
45845
| Bruto/netto gewicht | 135 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1020 x 908 x 1235 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1130 x 970 x 1090 mm |
| 40 ft containerlading | 40 st |
| GTIN / EAN | 5708181723385 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 0.74 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Zeer solide basis |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Input vermogen | 315 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |