Toont het enige resultaat
30°C 55% RH
Displaykoeler FS1002S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.652,80 excl. btw
SKU:
15946
| Bruto/netto gewicht | 176 / 163 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1000 x 735 x 1990 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1060 x 800 x 2160 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181019648 |
| Flessen 330 ml | 455 st |
| Petflessen 500 ml | 455 st |
| Blikken 330 ml | 936 st |
| Blikken 500 ml | 663 st |
| Maten onderste plank | 870 x 475 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitend schuifglas |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 870 x 470 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Type kap | – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 730 / 540 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 469925 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2175 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.96 kWh/24h |
| EEI | 72 % |
| Input vermogen | 450 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Merk | Tefcold |