Toont alle 4 resultaten
30°C 55% RH
Blikkenkoeler CC45
SKU:
15977
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 311,20 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 25 / 22 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 457 x 457 x 830 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 480 x 480 x 850 mm |
| 40 ft containerlading | 250 st |
| GTIN / EAN | 5708181501228 |
| Flessen 330 ml | 22 st |
| Petflessen 500 ml | 20 st |
| Blikken 330 ml | 44 st |
| Blikken 500 ml | 22 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 53 / 50 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen, 1 vergrendelbaar |
| Binnenverlichting | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1666650 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 256 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.7 kWh/24h |
| EEI | 14 % |
| Input vermogen | 76 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 375 x 375 x 470 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 transparant acryl klapdeksel |
| Mand aantal & type | 1 Draadmand, grijs |
| Indeelsysteem | Geen |
| Merk | Tefcold |
Blikkenkoeler CC55
SKU:
15979
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 372,00 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 30 / 20 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 457 x 457 x 1076 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 480 x 480 x 1120 mm |
| 40 ft containerlading | 160 st |
| GTIN / EAN | 5708181501204 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +12 °C |
| Bruto/netto volume | 80 / 78 l |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Input vermogen | 76 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 380 x 380 x 655 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | Nee |
| Type koeling | Met ventilator |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1666660 |
| Energieverbruik per jaar | 223 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.61 kWh/24h |
| EEI | 14 % |
| Flessen 330 ml | 42 st |
| Petflessen 500 ml | 38 st |
| Blikken 330 ml | 84 st |
| Blikken 500 ml | 42 st |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen, 1 vergrendelbaar |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden |
| Dekselnummer en -type | 1 transparant acryl klapdeksel |
| Indeelsysteem | Geen |
| Merk | Tefcold |
Blikkenkoeler CC77
SKU:
15981
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 346,40 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 31 / 26 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 567 x 567 x 830 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 580 x 580 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 240 st |
| GTIN / EAN | 5708181501419 |
| Flessen 330 ml | 36 st |
| Petflessen 500 ml | 32 st |
| Blikken 330 ml | 78 st |
| Blikken 500 ml | 36 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 80 / 72 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen, 1 vergrendelbaar |
| Binnenverlichting | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1666674 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 245 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.67 kWh/24h |
| EEI | 14 % |
| Input vermogen | 112 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 450 x 450 x 475 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 transparant acryl klapdeksel |
| Mand aantal & type | 1 Draadmand, grijs |
| Indeelsysteem | Geen |
| Merk | Tefcold |
Tafel koelkast BC25CP
SKU:
16067
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 320,80 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 24 / 19 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Gecoat aluminium, grijs |
| Externe maat (BxDxH) | 332 x 423 x 618 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 380 x 470 x 640 mm |
| 40 ft containerlading | 450 st |
| GTIN / EAN | 5708181501402 |
| Blikken 330 ml | 12 st |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 250 x 250 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken zwart |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 25 / 22 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 20 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 953810 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 174 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.476 kWh/24h |
| EEI | 19 % |
| Input vermogen | 75 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 258 x 270 x 373 mm |
| Merk | Tefcold |