Toont alle 3 resultaten
40°C at 40% RH
1 deurs koelkast GN2/1 – GETROPICALISEERD ECPG 801 TN
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.776,00 excl. btw
SKU:
52075
| Bruto/netto gewicht | 160 / 120 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 701.5 x 815 x 2150 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 800 x 850 x 2300 mm |
| 40 ft containerlading | 18 st |
| GTIN / EAN | 5708181736156 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankmaten | 650 x 530 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 650 / 490 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Input vermogen | 150 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 534 x 700 x 1550 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2101816 |
| Energieverbruik per jaar | 511 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.4 kWh/24h |
| EEI | 34.9 % |
| Merk | Tefcold |
Gekoelde werktafel 2deurs GN1/1 EURO GN2
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.472,00 excl. btw
SKU:
52063
| Bruto/netto gewicht | 136 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1327 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1500 x 800 x 1000 mm |
| GTIN / EAN | 5708181736095 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 530 x 333 |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 200 / 180 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1868885 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 372 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.02 kWh/24h |
| EEI | 16.5 % |
| Input vermogen | 175 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 830 x 562 x 605 mm |
| Merk | Tefcold |
Ijsblokjesmachine TC57
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.576,80 excl. btw
SKU:
43620
| Bruto/netto gewicht | 55.6 / 48.15 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 500 x 580 x 895 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 555 x 635 x 965 mm |
| 40 ft containerlading | 144 st |
| GTIN / EAN | 5708181711092 |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voetjes en poten |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Input vermogen | 650 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit ijsproductie | 57 kg/24h |
| Capaciteit ijscontainer | 28 kg |
| Afmeting ijsblokjes | 31 x 35 x 31 (18g) mm |
| Waterverbruik | 115.2 l/24h |
| Merk | Tefcold |