Toont alle 2 resultaten
40°C at 40% RH
Ijsblokjesmachine TC37
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.271,20 excl. btw
SKU:
43619
| Bruto/netto gewicht | 48 / 40 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 500 x 580 x 785 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 555 x 635 x 855 mm |
| 40 ft containerlading | 231 st |
| GTIN / EAN | 5708181711085 |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voetjes en poten |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 68 g |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Input vermogen | 520 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit ijsproductie | 37 kg/24h |
| Capaciteit ijscontainer | 16 kg |
| Afmeting ijsblokjes | 31 x 35 x 31 (18g) mm |
| Waterverbruik | 115.2 l/24h |
| Merk | Tefcold |
Ijsblokjesmachine TC57
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.576,80 excl. btw
SKU:
43620
| Bruto/netto gewicht | 55.6 / 48.15 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 500 x 580 x 895 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 555 x 635 x 965 mm |
| 40 ft containerlading | 144 st |
| GTIN / EAN | 5708181711092 |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voetjes en poten |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Input vermogen | 650 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Capaciteit ijsproductie | 57 kg/24h |
| Capaciteit ijscontainer | 28 kg |
| Afmeting ijsblokjes | 31 x 35 x 31 (18g) mm |
| Waterverbruik | 115.2 l/24h |
| Merk | Tefcold |