Toont het enige resultaat
1500 kg/m²
Koelruimte (Compleet met monoblock) CRPF2424
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.289,60 excl. btw
SKU:
44184
| Bruto/netto gewicht | 596 / 566 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2400 x 2400 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2500 x 1900 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181711627 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:700 H:1845 |
| Temperatuurbereik | 0 tot +8 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 170 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 8541 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.4 kWh/24h |
| Input vermogen | 910 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2240 x 2240 x 2040 mm |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 10.24 m³ |
| Slot | Ja |
| Merk | Tefcold |