Toont het enige resultaat
2000 kg/m²
Vriesruimte (Compleet met monoblock) CRNF2130
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 8.484,80 excl. btw
SKU:
44239
| Bruto/netto gewicht | 760 / 730 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2100 x 3000 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2200 x 1900 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 6 st |
| GTIN / EAN | 5708181711672 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:700 H:1765 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 200 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 11598 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 31.78 kWh/24h |
| Input vermogen | 1630 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1860 x 2760 x 1960 mm |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op vloer | 2000 kg/m² |
| Wanddikte | 120 mm |
| Intern volume | 10.06 m³ |
| Slot | Ja |
| Merk | Tefcold |