Toont alle 4 resultaten
2 draadplanken grijs
“Koelvitrine – countertop UPD60-GREY” is toegevoegd aan je winkelwagen. Winkelwagen bekijken
Koelvitrine – countertop UPD60-GREY
SKU:
16062
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 401,60 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 42 / 38 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijze finish, ABS |
| Binnenafwerking | Grijze finish, ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 428 x 386 x 855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 500 x 450 x 895 mm |
| 40 ft containerlading | 230 st |
| GTIN / EAN | 5708181302764 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Grigio |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken grijs |
| Totaal displaygebied | 0.57 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 60 / 58 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 38 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 544792 |
| Energieverbruik per jaar | 1311 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.59 kWh/24h |
| EEI | 27.8 % |
| Input vermogen | 164 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 400 x 358 x 460 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelwerkbank GN1/1 CK7210X1
SKU:
54291
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.388,80 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 113 / 98 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 700 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1390 x 730 x 910 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181739287 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken grijs |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 238 / 190 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 38 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 799 x 580 x 564 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Slot | Nee |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 2042937 |
| Energieverbruik per jaar | 376 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.03 kWh/24h |
| EEI | 16.5 % |
| Merk | Tefcold |
Koelwerkbank GN1/1 CK7210X1SP
SKU:
54290
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.388,80 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 122 / 112 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 700 x 960 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1390 x 730 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181739270 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken grijs |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 238 / 190 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 38 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 799 x 580 x 564 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Slot | Nee |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 2042937 |
| Energieverbruik per jaar | 376 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.03 kWh/24h |
| EEI | 16.5 % |
| Merk | Tefcold |
Minibar TM44G-1
SKU:
53915
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 240,80 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 22 / 20 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | ABS, RAL7005 |
| Externe maat (BxDxH) | 402 x 453 x 560 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 450 x 495 x 600 mm |
| 40 ft containerlading | 360 st |
| GTIN / EAN | 5708181738433 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken grijs |
| Max belasting op planken | 10 kg/m² |
| Temperatuurbereik | +5 tot +14 °C |
| Bruto/netto volume | 36 / 35 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | NH3 |
| Koelmiddelinhoud | 65 g |
| Input vermogen | 50 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 312 x 250 x 455 mm |
| Klimaatklasse | N |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Absorptie |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 1989800 |
| Energieverbruik per jaar | 231 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.63 kWh/24h |
| EEI | 298.1 % |
| Merk | Tefcold |