Toont alle 2 resultaten
Fabrieksoptie
Hoogwaardige barkoeler SCL-22MU+
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.307,20 excl. btw
SKU:
68920
| Bruto/netto gewicht | 108 / 96.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 1245 x 560 x 820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1300 x 610 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 70 st |
| GTIN / EAN | 5708181754914 |
| Flessen 330 ml | 239 st |
| Petflessen 500 ml | 266 st |
| Blikken 330 ml | 416 st |
| Blikken 500 ml | 335 st |
| Maten onderste plank | 870 x 460 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 180 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 370 x 428 mm |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 299 / 275 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik per jaar | 366 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1 kWh/24h |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 41 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 870 x 470 x 735 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrrieswerkbank 2deurs GN1/1 EURO GN2 BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.940,00 excl. btw
SKU:
52069
| Bruto/netto gewicht | 136 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1327 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1500 x 800 x 1000 mm |
| GTIN / EAN | 5708181736125 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 530 x 333 |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 200 / 180 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1908668 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1952 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.35 kWh/24h |
| EEI | 57 % |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 830 x 562 x 605 mm |
| Merk | Tefcold |