Toont het enige resultaat
Nee
Vatenkoeler CKC2
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 908,00 excl. btw
SKU:
15873
| Bruto/netto gewicht | 58 / 53 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 555 x 590 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 600 x 620 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 114 st |
| GTIN / EAN | 5708181361884 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 99 / 98 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 99011 |
| Energieverbruik per jaar | 701 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.92 kWh/24h |
| EEI | 34.3 % |
| Input vermogen | 160 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 270 x 500 x 730 mm |
| 20l KEG | 2 st |
| 50l KEG | 0 st |
| Merk | Tefcold |