Toont alle 4 resultaten
-21 tot -18 /+ 1 tot +4 °C
“GN2/1 Uni-Drawer UD2-2” is toegevoegd aan je winkelwagen. Winkelwagen bekijken
GN2/1 Uni-Drawer UD1-2
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.214,40 excl. btw
SKU:
16542
| Bruto/netto gewicht | 82 / 72 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 905 x 700 x 600 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 770 x 740 mm |
| 40 ft containerlading | 90 st |
| GTIN / EAN | 5708181360573 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | -21 tot -18 /+ 1 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 78 / 51 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1963039 |
| Energieverbruik per jaar | 1770 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.85 kWh/24h |
| EEI | 66.1 % |
| Input vermogen | 240 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 675 x 565 x 205 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 2 st |
| Laden | 1 st |
| Merk | Tefcold |
GN2/1 Uni-Drawer UD2-2
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.755,20 excl. btw
SKU:
16546
| Bruto/netto gewicht | 125 / 113 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 905 x 700 x 865 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 770 x 1000 mm |
| 40 ft containerlading | 60 st |
| GTIN / EAN | 5708181360597 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | -21 tot -18 /+ 1 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 179 / 102 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 140 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 1963062 |
| Energieverbruik per jaar | 3311 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.07 kWh/24h |
| EEI | 111.3 % |
| Input vermogen | 460 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 675 x 565 x 470 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 4 st |
| Laden | 2 st |
| Merk | Tefcold |
GN2/1 Uni-Drawer UD2-3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.187,20 excl. btw
SKU:
16548
| Bruto/netto gewicht | 154 / 131 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1230 x 700 x 865 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1310 x 770 x 1000 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181360603 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | -21 tot -18 /+ 1 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 265 / 154 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 140 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 1963069 |
| Energieverbruik per jaar | 3712 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.17 kWh/24h |
| EEI | 133.2 % |
| Input vermogen | 500 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1000 x 565 x 470 mm |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Capaciteit GN-bakken | 6 st |
| Laden | 2 st |
| Merk | Tefcold |
GN3/1 Uni-Drawer UD1-3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.546,40 excl. btw
SKU:
16544
| Bruto/netto gewicht | 105 / 90 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1230 x 700 x 600 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1310 x 770 x 740 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181360580 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | -21 tot -18 /+ 1 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 116 / 77 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1963052 |
| Energieverbruik per jaar | 2208 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.05 kWh/24h |
| EEI | 78 % |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1000 x 565 x 205 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 3 st |
| Laden | 1 st |
| Merk | Tefcold |