Toont het enige resultaat
Fabrieksoptie
Diepvrieskist met glijdeksels Elcold Focus 171 RED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.072,80 excl. btw
SKU:
18673
| Bruto/netto gewicht | 85 / 73 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit / Rood |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1706 x 656 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1760 x 760 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181602499 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Bruto/netto volume | 484 / 351 l |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 96 g |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1550 x 500 x 670 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Fabrieksoptie |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik per jaar | 1545 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.23 kWh/24h |
| EEI | 75 % |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |