Toont het enige resultaat
1395 x 800 x 998 mm
Geventileerde koelwerkbank 2 deurs GN1/1 – zonder koelgroep MASTER 2P/SG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.556,00 excl. btw
SKU:
51337
| Bruto/netto gewicht | 111 / 75 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1090 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181734084 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 280 / 270 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Thermometer | Ja |
| Input vermogen | 810 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 840 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |