Toont alle 6 resultaten
1995 x 725 x 1650 mm
Lage wandkoeler met schuifdeuren MCB200S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.516,00 excl. btw
SKU:
49546
| Bruto/netto gewicht | 303 / 250 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1935 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1995 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181732516 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.55 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791246 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5192 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.22 kWh/24h |
| EEI | 48.5 % |
| Input vermogen | 1390 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 440 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MCB200S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.756,00 excl. btw
SKU:
49547
| Bruto/netto gewicht | 303 / 250 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1935 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1995 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181732523 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.55 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791246 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5192 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.22 kWh/24h |
| EEI | 48.5 % |
| Input vermogen | 1390 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 440 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MCWB200S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.516,00 excl. btw
SKU:
49548
| Bruto/netto gewicht | 303 / 250 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1935 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1995 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181732530 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.55 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791246 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5192 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.22 kWh/24h |
| EEI | 48.5 % |
| Input vermogen | 1390 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 440 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MCWB200S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.756,00 excl. btw
SKU:
49549
| Bruto/netto gewicht | 303 / 250 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1935 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1995 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181732547 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.55 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791246 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5192 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.22 kWh/24h |
| EEI | 48.5 % |
| Input vermogen | 1390 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 440 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MCX200S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
49550
| Bruto/netto gewicht | 303 / 250 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1935 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1995 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181732554 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.55 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791246 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5192 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.22 kWh/24h |
| EEI | 48.5 % |
| Input vermogen | 1390 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 440 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MCX200S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
49551
| Bruto/netto gewicht | 303 / 250 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1935 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1995 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181732561 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.55 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791246 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5192 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.22 kWh/24h |
| EEI | 48.5 % |
| Input vermogen | 1390 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 440 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |