Toont het enige resultaat
2355 x 800 x 998 mm
Geventileerde vrieswerkbank 4 deurs GN1/1 MASTER 4P/BT
SKU:
51345
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.596,00 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 232 / 210 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2260 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2355 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181734169 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -15 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 649 / 629 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3906 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.71 kWh/24h |
| EEI | 82.9 % |
| Input vermogen | 850 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1800 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |