Toont het enige resultaat
480 x 480 x 850 mm
Blikkenkoeler CC45
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 311,20 excl. btw
SKU:
15977
| Bruto/netto gewicht | 25 / 22 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 457 x 457 x 830 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 480 x 480 x 850 mm |
| 40 ft containerlading | 250 st |
| GTIN / EAN | 5708181501228 |
| Flessen 330 ml | 22 st |
| Petflessen 500 ml | 20 st |
| Blikken 330 ml | 44 st |
| Blikken 500 ml | 22 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 53 / 50 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen, 1 vergrendelbaar |
| Binnenverlichting | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1666650 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 256 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.7 kWh/24h |
| EEI | 14 % |
| Input vermogen | 76 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 375 x 375 x 470 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 transparant acryl klapdeksel |
| Mand aantal & type | 1 Draadmand, grijs |
| Indeelsysteem | Geen |
| Merk | Tefcold |