Toont alle 3 resultaten
690 x 650 x 2050 mm
Opslagvriezer UF400V
SKU:
33865
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 997,60 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 85 / 80 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 585 x 1855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181994389 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 490 x 420 mm |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 400 / 340 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 102375 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2000 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.48 kWh/24h |
| EEI | 74.1 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 484 x 470 x 1620 mm |
| Merk | Tefcold |
Opslagvriezer UF400VS
SKU:
16359
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.031,20 excl. btw| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
|---|---|
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 490 x 420 mm |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 400 / 340 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 102379 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2000 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.48 kWh/24h |
| EEI | 74.1 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 484 x 470 x 1620 mm |
| Bruto/netto gewicht | 85 / 80 kg |
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 600 x 1850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181355975 |
| Merk | Tefcold |
Opslagvriezer UF400VS
SKU:
33866
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.031,20 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 85 / 80 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 585 x 1855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181994396 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 490 x 420 mm |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 400 / 340 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 102379 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2000 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.48 kWh/24h |
| EEI | 74.1 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 484 x 470 x 1620 mm |
| Merk | Tefcold |