Toont alle 3 resultaten
690 x 650 x 910 mm
Opslagkoeler UR200
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 446,40 excl. btw
SKU:
32311
| Bruto/netto gewicht | 49 / 44 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 585 x 855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 910 mm |
| 40 ft containerlading | 108 st |
| GTIN / EAN | 5708181992101 |
| Maten onderste plank | 505 x 220 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 505 x 415 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 136 / 119 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 35 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 107135 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 409 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.12 kWh/24h |
| EEI | 20.6 % |
| Input vermogen | 105 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 510 x 485 x 620 mm |
| Merk | Tefcold |
Opslagvriezer UF200V
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 656,80 excl. btw
SKU:
33861
| Bruto/netto gewicht | 52 / 47 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 600 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 910 mm |
| 40 ft containerlading | 108 st |
| GTIN / EAN | 5708181994341 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 490 x 380 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 200 / 120 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 102371 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 592 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.62 kWh/24h |
| EEI | 21.7 % |
| Input vermogen | 180 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 484 x 470 x 610 mm |
| Merk | Tefcold |
Opslagvriezer UF200VS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 693,60 excl. btw
SKU:
33862
| Bruto/netto gewicht | 52 / 47 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 600 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 910 mm |
| 40 ft containerlading | 108 st |
| GTIN / EAN | 5708181994358 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 490 x 380 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 200 / 120 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 102373 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 592 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.62 kWh/24h |
| EEI | 21.7 % |
| Input vermogen | 180 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 484 x 470 x 610 mm |
| Merk | Tefcold |