Toont alle 2 resultaten
80 mm
Koelcelpanelen 80 mm – zonder vloer CR 150x240x212 NF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.857,60 excl. btw
SKU:
44067
| Bruto/netto gewicht | 246 / 226 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1500 x 2400 x 2120 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2200 x 1600 x 1120 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181711900 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 6.12 m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1340 x 2240 x 2040 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelcelpanelen 80 mm CR 150x240x220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.130,40 excl. btw
SKU:
44066
| Bruto/netto gewicht | 246 / 226 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1500 x 2400 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2200 x 1600 x 1280 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181711894 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Interne maat (BxDxH) | 1340 x 2240 x 2040 mm |
| Slot | Ja |
| Max belasting op vloer | 1500 kg/m² |
| Wanddikte | 80 mm |
| Intern volume | 6.12 m³ |
| Merk | Tefcold |