Toont alle 4 resultaten
Winkel
Barkast met glas deuren (FGB251/145V) TBC2G 145B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.824,00 excl. btw
SKU:
45605
| Bruto/netto gewicht | 109 / 96 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1455 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1495 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 56 st |
| GTIN / EAN | 5708181722463 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 380 / 261 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1120 x 460 x 737 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1527968 |
| Energieverbruik per jaar | 1368 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.75 kWh/24h |
| EEI | 22.4 % |
| Merk | Tefcold |
Barkast met volle deuren (FGB251/145) TBC2 145B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.624,00 excl. btw
SKU:
45604
| Bruto/netto gewicht | 97 / 83 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1455 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1495 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 56 st |
| GTIN / EAN | 5708181722456 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 380 / 261 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1120 x 460 x 737 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1455817 |
| Energieverbruik per jaar | 1356 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.72 kWh/24h |
| EEI | 55.2 % |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige KEG koeler SKB-6
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.079,20 excl. btw
SKU:
69070
| Bruto/netto gewicht | 155.5 / 136 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 1465 x 975 x 1080 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 450 x 1550 x 1080 mm |
| 40 ft containerlading | 56 st |
| GTIN / EAN | 5708181755416 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Bruto/netto volume | 1212 / 1190 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 1385 x 895 x 950 mm |
| 20l KEG | 18 st |
| 50l KEG | 6 st |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine LPD900F/BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.648,80 excl. btw
SKU:
16057
| Bruto/netto gewicht | 224 / 175 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 905 x 745 x 1209 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 960 x 800 x 1320 mm |
| 40 ft containerlading | 56 st |
| GTIN / EAN | 5708181221515 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankmaten | 75×33 / 75×33 / 75×44 |
| Planken aantal & type | 2 glazen planken + basis |
| Totaal displaygebied | 1.44 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 275 / 140 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 494540 |
| Energieverbruik per jaar | 3500 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.59 kWh/24h |
| EEI | 35.7 % |
| Input vermogen | 480 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 840 x 510 x 670 mm |
| Merk | Tefcold |