Toont het enige resultaat
Optie
Multideckkoeler, supermarkt EXTRA2500CD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 8.460,80 excl. btw
SKU:
38477
| Bruto/netto gewicht | 700 / 640 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / glas |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 2600 x 920 x 2035 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2700 x 975 x 2230 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181706753 |
| Deur aantal & type | 4 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 zwart plaatstaal, kantelend + basis |
| Max belasting op planken | 100 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 3.63 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +6 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1785 / 1540 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | 2 x LED, verticaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2×144 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1275860 |
| Energieverbruik per jaar | 5748 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 15.75 kWh/24h |
| EEI | 29.5 % |
| Input vermogen | 2200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2500 x 610 x 1399 mm |
| Merk | Tefcold |