Resultaat 1–30 van de 249 resultaten wordt getoond
Koel-en vriescellen
CRNF1212 / CRNF1215 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 290,40 excl. btw
SKU:
46218
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 315 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725440 |
| Merk | Tefcold |
CRNF1218 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 524,00 excl. btw
SKU:
46219
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 485 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725457 |
| Merk | Tefcold |
CRNF1221 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 527,20 excl. btw
SKU:
46220
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 485 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725464 |
| Merk | Tefcold |
CRNF1224 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 564,00 excl. btw
SKU:
46221
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 485 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725471 |
| Merk | Tefcold |
CRNF1227 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 702,40 excl. btw
SKU:
46222
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 655 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725488 |
| Merk | Tefcold |
CRNF1230 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 744,00 excl. btw
SKU:
46223
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 655 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725495 |
| Merk | Tefcold |
CRNF1515 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 309,60 excl. btw
SKU:
45708
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 315 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181723118 |
| Merk | Tefcold |
CRNF1518 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 592,80 excl. btw
SKU:
45511
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 485 mm |
| 40 ft containerlading | 100 st |
| GTIN / EAN | 5708181722098 |
| Merk | Tefcold |
CRNF1521 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 614,40 excl. btw
SKU:
45710
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 485 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181723132 |
| Merk | Tefcold |
CRNF1524 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 648,80 excl. btw
SKU:
45522
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 485 mm |
| 40 ft containerlading | 100 st |
| GTIN / EAN | 5708181722159 |
| Merk | Tefcold |
CRNF1527 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 743,20 excl. btw
SKU:
46224
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 655 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725501 |
| Merk | Tefcold |
CRNF1530 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 784,80 excl. btw
SKU:
46225
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 655 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725518 |
| Merk | Tefcold |
CRNF1815 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 609,60 excl. btw
SKU:
45712
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 485 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181723149 |
| Merk | Tefcold |
CRNF1818 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 885,60 excl. btw
SKU:
45523
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 655 mm |
| 40 ft containerlading | 100 st |
| GTIN / EAN | 5708181722166 |
| Merk | Tefcold |
CRNF1821 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 954,40 excl. btw
SKU:
46226
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 655 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725525 |
| Merk | Tefcold |
CRNF1824 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.076,00 excl. btw
SKU:
46227
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 825 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725532 |
| Merk | Tefcold |
CRNF1827 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.256,00 excl. btw
SKU:
46228
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725549 |
| Merk | Tefcold |
CRNF1830 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.337,60 excl. btw
SKU:
46229
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725556 |
| Merk | Tefcold |
CRNF2121 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 980,80 excl. btw
SKU:
45715
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 170 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181723156 |
| Merk | Tefcold |
CRNF2124 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.228,00 excl. btw
SKU:
46230
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725563 |
| Merk | Tefcold |
CRNF2127 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.388,80 excl. btw
SKU:
45719
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181723163 |
| Merk | Tefcold |
CRNF2130 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.462,40 excl. btw
SKU:
45721
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181723187 |
| Merk | Tefcold |
CRNF2424 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.352,80 excl. btw
SKU:
45864
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181724726 |
| Merk | Tefcold |
CRNF2430 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.633,60 excl. btw
SKU:
45722
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 1165 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181723194 |
| Merk | Tefcold |
CRNF2727 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.476,00 excl. btw
SKU:
45723
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 1165 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181723200 |
| Merk | Tefcold |
CRNF2730 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.556,80 excl. btw
SKU:
46232
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 1165 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725587 |
| Merk | Tefcold |
CRNF3030 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.719,20 excl. btw
SKU:
46233
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 1165 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725594 |
| Merk | Tefcold |
CRPF1212 / CRPF1215 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 307,20 excl. btw
SKU:
46196
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 315 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725280 |
| Merk | Tefcold |
CRPF1218 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 501,60 excl. btw
SKU:
46197
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 485 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725297 |
| Merk | Tefcold |
CRPF1221 Shelf Rack System Kit
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 568,00 excl. btw
SKU:
46198
| Bruto/netto gewicht | 88 / 76 kg |
|---|---|
| Externe maat (BxDxH) | mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1780 x 400 x 485 mm |
| 40 ft containerlading | 110 st |
| GTIN / EAN | 5708181725303 |
| Merk | Tefcold |