Toont alle 6 resultaten
Overig
Displaykoeler Atom Maxi C1DBB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.260,00 excl. btw
SKU:
53979
| Bruto/netto gewicht | 141.5 / 130 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 750 x 710 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 775 x 770 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 45 st |
| GTIN / EAN | 5708181738600 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 5 instelbaar |
| Max belasting op planken | 135 kg/m² |
| Plankmaten | 637 x 480 mm |
| Temperatuurbereik | +1 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 614 / 459 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 323 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 660 x 595 x 1568 mm |
| Flessen 330 ml | 350 st |
| Petflessen 500 ml | 315 st |
| Blikken 330 ml | 630 st |
| Blikken 500 ml | 378 st |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 0.98 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1786679 |
| Energieverbruik per jaar | 913 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.5 kWh/24h |
| EEI | 15.4 % |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler Atom Maxi C2DBB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.940,80 excl. btw
SKU:
52328
| Bruto/netto gewicht | 197 / 179 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1253 x 710 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1278 x 760 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 27 st |
| GTIN / EAN | 5708181736415 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 10 instelbaar |
| Max belasting op planken | 135 kg/m² |
| Plankmaten | 566 x 480 mm |
| Temperatuurbereik | +1 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 1081 / 809 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 460 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 62 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1163 x 595 x 1568 mm |
| Flessen 330 ml | 630 st |
| Petflessen 500 ml | 560 st |
| Blikken 330 ml | 1120 st |
| Blikken 500 ml | 672 st |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 1.58 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1556583 |
| Energieverbruik per jaar | 1522 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.17 kWh/24h |
| EEI | 19.7 % |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler Atom Maxi C3DBB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.751,20 excl. btw
SKU:
52331
| Bruto/netto gewicht | 235 / 207.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1880 x 710 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1905 x 760 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 18 st |
| GTIN / EAN | 5708181736422 |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 15 instelbaar |
| Max belasting op planken | 135 kg/m² |
| Plankmaten | 566 x 480 mm ; 624 x 480 mm |
| Temperatuurbereik | +1 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 1664 / 1264 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 700 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1790 x 595 x 1568 mm |
| Flessen 330 ml | 980 st |
| Petflessen 500 ml | 875 st |
| Blikken 330 ml | 1750 st |
| Blikken 500 ml | 1050 st |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 2.38 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 6 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1556596 |
| Energieverbruik per jaar | 1975 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.41 kWh/24h |
| EEI | 19.5 % |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast UF200SG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 888,00 excl. btw
SKU:
16341
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
|---|---|
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 490 x 380 mm |
| Planken aantal & type | 2 vaste vriesplanken |
| Totaal displaygebied | 0.26 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 200 / 120 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 50 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 494064 |
| Energieverbruik per jaar | 2001 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.48 kWh/24h |
| EEI | 40 % |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 484 x 470 x 620 mm |
| Bruto/netto gewicht | 52 / 47 kg |
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 600 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 910 mm |
| 40 ft containerlading | 108 st |
| GTIN / EAN | 5708181355371 |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast UF200VSG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 980,80 excl. btw
SKU:
33864
| Bruto/netto gewicht | 52 / 47 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 600 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 910 mm |
| 40 ft containerlading | 108 st |
| GTIN / EAN | 5708181994372 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 490 x 380 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.24 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 200 / 120 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 544142 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2268 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.21 kWh/24h |
| EEI | 46.5 % |
| Input vermogen | 150 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 484 x 470 x 620 mm |
| Merk | Tefcold |
Wandvriezer MTF Mini
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.068,00 excl. btw
SKU:
48598
| Bruto/netto gewicht | 170.1 / 113.6 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1275 x 636 x 1965 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1380 x 675 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181730222 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 instelbare draadplanken, wit |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 530x316mm |
| Totaal displaygebied | 0.38 m² |
| Temperatuurbereik | -23 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 200 / 170 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddelinhoud | 65 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1426061 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1518 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.16 kWh/24h |
| EEI | 25.5 % |
| Input vermogen | 212 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1080 x 438 x 401 mm |
| Merk | Tefcold |