Toont alle 3 resultaten
1395 x 800 x 998 mm
Geventileerde koelwerkbank 2 deurs GN1/1 – zonder koelgroep MASTER 2P/SG
SKU:
51337
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.556,00 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 111 / 75 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1090 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181734084 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 280 / 270 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Thermometer | Ja |
| Input vermogen | 810 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 840 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koelwerkbank 2 deurs GN1/1 MASTER 2P
SKU:
51338
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.336,00 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 135 / 115 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1300 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181734091 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 2 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 280 / 270 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 527 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.44 kWh/24h |
| EEI | 23.3 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 39 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 840 x 555 x 600 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde vrieswerkbank 2 deurs GN1/1 MASTER 2P/BT
SKU:
51343
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.148,00 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 151 / 130 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1300 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181734145 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 2 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -15 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 280 / 270 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2336 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.4 kWh/24h |
| EEI | 65.9 % |
| Input vermogen | 850 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 840 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |