Toont alle 2 resultaten
1575 x 930 x 2144 mm
“Dubbeldeurs koeler GN2/1 XP1400TN” is toegevoegd aan je winkelwagen. Winkelwagen bekijken
Dubbeldeurs koeler GN2/1 XP1400TN
SKU:
47135
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.272,00 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 222 / 210 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1480 x 815 x 2085 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1575 x 930 x 2144 mm |
| 40 ft containerlading | 15 st |
| GTIN / EAN | 5708181726676 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 1356 / 899 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 659 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.8 kWh/24h |
| EEI | 31.6 % |
| Input vermogen | 260 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1330 x 675 x 1380 mm |
| Merk | Tefcold |
Dubbeldeurs vrieskast GN2/1 XP1400BT
SKU:
47137
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.312,00 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 152 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1480 x 815 x 2085 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1575 x 930 x 2144 mm |
| 40 ft containerlading | 15 st |
| GTIN / EAN | 5708181726683 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 1356 / l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2919 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.9 kWh/24h |
| EEI | 49.4 % |
| Input vermogen | 1000 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1330 x 675 x 1380 mm |
| Merk | Tefcold |