Toont alle 3 resultaten
315 W
Geventileerde koeltoonbank SOCA90INTB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 9.372,00 excl. btw
SKU:
68480
| Bruto/netto gewicht | 235 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | x 1120 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1500 x 1450 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181754143 |
| Isolatiedichtheid | 50 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.07 m² |
| Temperatuurbereik | 0 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 345 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1679 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.6 kWh/24h |
| Input vermogen | 315 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | x 900 x 545 mm |
| Merk | Tefcold |
Staande koeler GN2/1 RK710G
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.483,20 excl. btw
SKU:
17588
| Bruto/netto gewicht | 148 / 143 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 740 x 850 x 2010 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 770 x 880 x 2070 mm |
| 40 ft containerlading | 39 st |
| GTIN / EAN | 5708181363772 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.71 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 520 / 484 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 544784 |
| Energieverbruik per jaar | 948 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.6 kWh/24h |
| EEI | 18.5 % |
| Input vermogen | 315 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 533 x 700 x 1396 mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte koeltoonbank VEL960B (EUROMINI)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.832,00 excl. btw
SKU:
45845
| Bruto/netto gewicht | 135 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1020 x 908 x 1235 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1130 x 970 x 1090 mm |
| 40 ft containerlading | 40 st |
| GTIN / EAN | 5708181723385 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 0.74 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Zeer solide basis |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Input vermogen | 315 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |