Toont alle 4 resultaten
4
Displayvrieskast LGF2500
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.566,40 excl. btw
SKU:
54984
| Bruto/netto gewicht | 140 / 120 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 685 x 805 x 2065 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 745 x 860 x 2210 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 5708181740535 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 4 |
| Plankmaten | 545*622 |
| Temperatuurbereik | -25 tot -14 °C |
| Bruto/netto volume | 496 / 405 l |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 650 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 565 x 640 x 1520 mm |
| Totaal displaygebied | 0.69 m² |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | 2 x LED in deurlijst, verticaal |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 438095 |
| Energieverbruik per jaar | 2842 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.79 kWh/24h |
| EEI | 34 % |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast LGF2500B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.566,40 excl. btw
SKU:
56021
| Bruto/netto gewicht | 140 / 120 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 685 x 805 x 2065 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 745 x 860 x 2210 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 5708181742232 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 4 |
| Plankmaten | 545*622 |
| Temperatuurbereik | -25 tot -14 °C |
| Bruto/netto volume | 496 / 405 l |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 650 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 565 x 640 x 1520 mm |
| Totaal displaygebied | 0.69 m² |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | 2 x LED in deurlijst, verticaal |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 438095 |
| Energieverbruik per jaar | 2842 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.79 kWh/24h |
| EEI | 34 % |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koelwerkbank 4 deurs GN1/1 MASTER 4P
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.484,00 excl. btw
SKU:
51341
| Bruto/netto gewicht | 222 / 210 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2260 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2355 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181734121 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 649 / 629 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 915 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.51 kWh/24h |
| EEI | 32.5 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 39 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1800 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde vrieswerkbank 4 deurs GN1/1 MASTER 4P/BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.596,00 excl. btw
SKU:
51345
| Bruto/netto gewicht | 232 / 210 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2260 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2355 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181734169 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -15 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 649 / 629 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3906 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.71 kWh/24h |
| EEI | 82.9 % |
| Input vermogen | 850 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1800 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |