Toont alle 3 resultaten
2.26 m²
Koelvitrine LPD1500F/BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.117,60 excl. btw
SKU:
16052
| Bruto/netto gewicht | 301 / 245 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 1505 x 745 x 1209 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1560 x 800 x 1320 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181221539 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Max belasting op planken | 33.7 kg/m² |
| Plankmaten | 135×33 / 135×33 / 135×44 |
| Planken aantal & type | 2 glazen planken + basis |
| Totaal displaygebied | 2.26 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 480 / 244 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 140 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 494633 |
| Energieverbruik per jaar | 4723 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 12.94 kWh/24h |
| EEI | 36 % |
| Input vermogen | 685 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1440 x 510 x 670 mm |
| Merk | Tefcold |
Open wandkoeler LED per legger MCX200E LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 7.984,00 excl. btw
SKU:
46407
| Bruto/netto gewicht | 380 / 300 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1937 x 630 x 2100 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2040 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181726089 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 2.26 m² |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1020 / 870 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1481902 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 7455 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 20.42 kWh/24h |
| EEI | 62.6 % |
| Input vermogen | 1490 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte impulskoeler/-vriezer EIB-D1015-B1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.308,80 excl. btw
SKU:
69332
| Bruto/netto gewicht | 308 / 278 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1512 x 1010 x 975 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1570 x 1070 x 1155 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181756086 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | -18 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 480 / 320 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 1251 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1360 x 790 x 300 mm |
| Totaal displaygebied | 2.26 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2424126 |
| Energieverbruik per jaar | 3536.85 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.69 kWh/24h |
| EEI | 32.29 % |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksel van glas |
| Merk | Tefcold |