Resultaat 271–272 van de 272 resultaten wordt getoond
D
Zwarte wijnkoeler – Glas deur CPV1380E
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 785,60 excl. btw
SKU:
37800
| Bruto/netto gewicht | 83 / 78 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 1940 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181706098 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 6 houten wijnrekken |
| Plankmaten | 490 x 360 mm |
| Temperatuurbereik | +1 tot +18 °C |
| Bruto/netto volume | 372 / 350 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Input vermogen | 180 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1555 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1109904 |
| Energieverbruik per jaar | 713.58 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.96 kWh/24h |
| EEI | 44.9 % |
| Wijnflessen 750 ml | 118 st |
| Merk | Tefcold |
Zwarte wijnkoeler – Volle deur CPP1380E
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 743,20 excl. btw
SKU:
37799
| Bruto/netto gewicht | 79 / 72 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 1940 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181706081 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Plankmaten | 490 x 360 mm |
| Planken aantal & type | 6 houten wijnrekken |
| Wijnflessen 750 ml | 118 st |
| Temperatuurbereik | +1 tot +18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 372 / 350 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1120515 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 655 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.79 kWh/24h |
| EEI | 67.6 % |
| Input vermogen | 180 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1555 mm |
| Merk | Tefcold |